Krakowski e-Festiwal Żydowskiego Teatru 2020 – rezerwacje

Opublikowane przez kfzt w dniu

 

Zapraszamy do dokonywania rezerwacji „wejściówek” na innowacyjne sesje teatralne Krakowskiego e-Festiwalu Żydowskiego Teatru 2020 – szczegóły poniżej. Każdy zainteresowany otrzyma specjalny link z hasłem i będzie mógł zostać widzem e-sceny®naszego teatru. Sesje będą zawierać interaktywne elementy z publicznością.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o wysyłanie e-maila na adres: biuro@teatr-zydowski.krakow.pl  lub komunikację z nami przez messenger na facebooku: www.facebook.com/JewishTheatreInKrakow

Patronat Medialny:

Projekt jest współfinansowany ze środków
Miasta Krakowa.

Honorowym Patronatem „Krakowski e-Festiwal Żydowskiego Teatru 2020” objął

 

 Program Wrzesień/Październik 2020 

Październik 2020

Kiedy? Co? Rezerwacje!
07 października (środa)
19:00

„mazagan.city”: sesja „Mazagan odpływa”

– fragmenty nagrania spektaklu „Mazagan. Miasto” połączone ze scenami nagrywanymi przez aktorów „tu i teraz” w wybranych przestrzeniach (m.in. krakowskiego Kazimierza): dodatkowe sceny stanowią uzupełnienie istniejącej historii i poszerzenie jej o nowy, aktualny kontekst.

UWAGA: Nowatorska forma teatralna!

ZAREZERWUJ MIEJSCE
18 października (niedziela)
19:00

„Spotkania Lajkoniczne”: „Konik Galicyjski”

"Jankiele"

„Jankiele”

związaną z muzyką do spektaklu. Sesji towarzyszyć będzie spotkanie z kompozytorem i wirtuozem cymbałów (tradycyjnego klezmerskiego instrumentu muzycznego) Michałem Pal’ko. Melodie żydowskie z rejonu Galicji – muzyka na żywo on-line z rezydencji artystycznej kompozytora.

ZAREZERWUJ MIEJSCE
25 października (niedziela)
19:00

„1926 r. Krakowski Teatr Żydowski” - lekcja historii w konwencji teatralnej

wykład multimedialny on-line o historii przedwojennego Krakowskiego Żydowskiego Teatru oraz powojennej historii sceny przy ul. Bocheńskiej w Krakowie – na podstawie dokumentów, zdjęć i materiałów archiwalnych.

ZAREZERWUJ MIEJSCE

 

Zapraszamy! 

———